IP 54 30 osób/minutę Obrotowa brama barierowa o najmniejszej powierzchni montażowej

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Wilgotność 20%-80% Moc Dostosowane
Nazwa produktu Kołowrót do rozpoznawania twarzy Waga Dostosowane
Rozmiar Dostosowane Współczynnik rozpoznawania 99,9%
temperatura -20℃~60℃ Częstotliwość 50/60 Hz
Zostaw wiadomość
opis produktu
OPIS PRODUKTU

Stopień ochrony IP 54 30 osób na minutę Optymalne natężenie przepływu Najmniejsza instalacja Powierzchnia zabudowy Swing Barrier Gate


Ogólny opis
WB103 to automatyczna szlaban rurowy ze stali nierdzewnej z napędem silnikowym.SWB103 ma najmniejszą powierzchnię montażową, oferując jednocześnie najszerszy otwór
prześwit, aby umożliwić wygodne przejście dużych pudeł, wózka, wózka inwalidzkiego, wózka dziecięcego lub użytkownika z dużym bagażem.Kompaktowy rozmiar barierki wahadłowej
pomagają zaoszczędzić miejsce i mieszczą się w wąskich miejscach.

Aplikacja
SWB103 jest zwykle używany wraz z barierką klapową lub bramką obrotową jako ręczny pas ruchu dla użytkownika niepełnosprawnego lub użytkownika z dużym bagażem.SWB103 nadaje się do zastosowań o niskim obciążeniu sygnalizacją świetlną.Cechy

 

1) Niskie wymagania konserwacyjne
Wykorzystuje bezszczotkowy silnik prądu stałego, co eliminuje potrzebę wymiany szczotek węglowych, zmniejszając w ten sposób prace konserwacyjne.

 

2) Lepsza dokładność
Inteligentna tablica kontrolna z automatyczną kalibracją, która zapewnia dokładniejszy odczyt, aby zapewnić otwieranie i zamykanie bramy w tej samej pozycji przez cały czas.

 

3) Dostosowane otwarcie
Obsługuje dwukierunkowe i najszersze otwarcie 900 mm.Długość bramy można łatwo dostosować do wymagań witryny.Automatycznie zsynchronizowane otwieranie, gdy dla tego samego przejścia są zainstalowane 2 szlabany wahadłowe.Obie strony otwierają się i zamykają w tym samym czasie.Mechanizm napędu bramy jest samoblokujący w pozycji otwartej i zamkniętej.

 

4) Odzyskiwanie awaryjne
Podczas awarii zasilania bariera wahadłowa otworzy się automatycznie, aby umożliwić swobodny dostęp.Po przywróceniu zasilania, wahadłowa bariera automatycznie zamknie się z powrotem, aby wznowić poziom bezpieczeństwa.W nagłych przypadkach, takich jak alarm przeciwpożarowy, bariera wahadłowa może zostać automatycznie uruchomiona, aby otworzyć się na stałe, aby umożliwić szybką ewakuację do czasu wznowienia alarmu przeciwpożarowego.

5) Łatwa integracja
Możliwość integracji z systemem kontroli dostępu.

  • Spust do otwierania przez styk bezprądowy.Automatyczne zamykanie po upływie automatycznego timera.Czas opóźnienia można zaprogramować na panelu sterowania szlabanu wahadłowego.
  • Wyzwalacz do otwierania przez styk bezpotencjałowy (NC) i zamykania przez styk bezpotencjałowy (NO).Dzięki temu czytnik kontroli dostępu mógł kontrolować czas otwierania i zamykania szlabanu wahadłowego.

6) Większe bezpieczeństwo
Opcjonalnie można dodać poręcz z wiązką bezpieczeństwa IR, aby automatycznie odwrócić bramę po wykryciu przeszkody na przejściu.W ten sposób brama zostaje odwrócona, zanim jeszcze uderzy w użytkownika znajdującego się jeszcze w przejściu.Większe bezpieczeństwo użytkownika.

 

Wbudowany system automatycznego odbicia (ARS), który wykryje brutalną siłę i wróci do pierwotnej pozycji, gdy ktoś kopnie drzwi siłą jako próba wandalizmu.Zabezpieczy to skrzydło drzwi i skrzynię biegów przed aktami wandalizmu z użyciem siły.

Specyfikacje techniczne

 

Opis Parametry
Wymiar szafki 168mm (średnica) x 1050mm (wys.)
Waga Około 20 kg

Domyślna długość bramki

(przezroczysty akryl)

450 mm
Materiał szafy Stal nierdzewna #304, 2,0 mm
Zasilacz AC100V~240V, DC24V
Napięcie silnika DC24V (silnik bezszczotkowy)
Uzyskaj dostęp do sygnału wejściowego urządzenia Suchy kontakt
Optymalne natężenie przepływu 30 osób na minutę
Kąt otwarcia bramy 90 stopni na stronę
Szybkość otwierania bramy Programowalny 0,9~2,8 sek
Czas inicjalizacji 14 sek
Środowisko pracy Wewnątrz / na zewnątrz (z zadaszeniem)
Temperatura pracy -35°C~75°C
Względna pokora ≤90%, bez kondensacji
Moc znamionowa 30 W
Klasa IP IP54

 

Wymiar